Beşiktaş Arthur Masuaku Transferini Resmen Açıkladı

Spor

Beşiktaş Arthur Masuaku Transferini Resmen Açıkladı!

Beşiktaş Kulübü, Demokratik Kongo kökenine sahip olan bir oyuncu olarak yer almakta olan Arthur Masuaku ile konuşulmakta olan sözleşmenin tam anlamı ile imzalamış olduklarını açıkladı. Siyah-beyazlı kulüp içerisinde yapılmış olan açıklamada ise şu ifadeler de yer almış oldu: “Kulübümüz, 2022-23 sezonu transfer çalışmaları kapsamında defans oyuncusu Arthur Masuaku ile sözleşme imzaladı. Kulübümüze önemli hizmetlerde bulunacağına inandığımız Arthur Masuaku’ya Beşiktaş Ailesi’ne hoş geldin der, başarılar dileriz.” Ifadeleri ile açıklama tamamlanmış oldu.

Beşiktaş, Arthur Masuaku transferini resmen duyurdu. Bu transfer haberi ise canlı bahis siteleri içerisinde de yer alan bir transfer haberi oldu. Beşiktaş’ta önemli rol almak istediği söyleyen Kongolu savunma oyuncusu Arthur Masuaku, “Takımda önemli bir rol oynamak istiyorum. Çok büyük bir takım ve çok güzel bir ülkedeyim.

“UZUN YILLAR KALMAK İSTİYORUM”

Bu büyüklükte bir takıma geldiğinizde, burada uzun yıllar kalmak istersiniz. Benim planım da bu şekilde.”

“N’SAKALA İLE GÖRÜŞTÜM”

Daha önce burada oynayan Fabrice N’Sakala ile görüştüm. Herkes bana kulüple ilgili çok güzel şeyler anlattı. Ayrıca Kevin N’Koudou da arkadaşım. O da buraya gelmemi söyledi. Sonrasında kulüpten de teklif aldığım için çok müteşekkirim. ifadelerini kullandı.

İşte o açıklama;

Kulübümüz, 2022-23 sezonu transfer çalışmaları kapsamında defans oyuncusu Arthur Masuaku ile sözleşme imzaladı.

“Kulübümüze önemli hizmetlerde bulunacağına inandığımız Arthur Masuaku’ya Beşiktaş Ailesi’ne hoş geldin der, başarılar dileriz.” açıklamaları ile noktalanmış oldu.

Bir cevap yazın