Bir SEO Ajansı İle Ortaklık Yapmak Yardımcı Olabilir Mi?

Teknoloji

Teknik sinyaller, arama motorlarının web sitenizdeki içeriği anlamasına ve bunu bir ülkeye veya dile özgü hedef kitleye sunmasına yardımcı olur. Kopyanızın çoğunluğu büyük olasılıkla çok benzer ancak çevrilmiş olduğundan, hreflang etiketleri olarak bilinen kod parçacıkları Google’ın her biri arasında ayrım yapmasına yardımcı olacaktır. Sen edebilirsiniz hreflang etiketi kullanmak HTTP üst ve site haritanızda, her sayfada kaynak kodunda. Xdefault etiketini, coğrafi ve dil etiketleri eşleşmediğinde sitenizin varsayılan bir sürümü kullanılacak SEO Paketleri şekilde ayarlamak da önemlidir. Google, bunun algoritmalarına “bu sayfanın belirli bir dili veya yerel ayarı hedeflemediğini ve başka hiçbir sayfa daha uygun olmadığında varsayılan sayfa olduğunu” söyleyeceğini söylüyor.

Pazarlama ve SEO ile ilgili herhangi bir araştırma yapmalı mıyım? Hedef pazarlarınızı anlamak, yalnızca potansiyel olarak maliyetli kültürel hatalardan kaçınmak değil, aynı zamanda denizaşırı izleyicilerde yankı uyandıracak içerik ve deneyimler sağlamak istiyorsanız çok önemlidir. Yeni bölgelerdeki hangi belirli kitlelerin ürünlerinizi veya hizmetlerinizi satın almak isteyeceğini bilmeli ve benzersiz satış teklifinizi onlara nasıl pazarlayacağınız konusunda iyi bir fikre sahip olmalısınız. Talep olduğundan emin olmak için, trafiğin ve dönüşümlerin halihazırda geçmek istediğiniz bir pazar tarafından yönlendirilip yönlendirilmediğini görmek için verileri analiz edebilirsiniz.

Bir SEO ajansı ile ortaklık yapmak yardımcı olabilir mi? İşletmenizin kapsamını tek bir iç pazardan uzaklaştırmak bir dereceye kadar risk taşır ve SEO ve diğer içerik pazarlama faaliyetlerinde üst sıralarda kalırken yeni müşteriler için bir site hazırlamakla ilgili çalışma en büyüğü için bile stresli olabilir şirketler. Uluslararası bir SEO ajansı ile ortaklık kurarak, modern şirketlerin uluslararası sahnede yeni bir çığır açmasına yardımcı olma konusunda daha önce deneyime sahip bir üçüncü taraf ve içindeki bir ekip ile çalışabileceksiniz. Diğerlerinin yanı sıra Avrupa, Asya ve Kuzey Amerika ülkelerine özgü yasaları ve kültürel özellikleri daha iyi anlayabilecek deneyimli ajansları aramak, siteniz için doğru değişiklikleri yapmanızı kolaylaştıracaktır.

Bir yanıt yazın