Gbakiyem Referans Sistemi

Teknoloji

Gbakiyem Referans Sistemi

Bu günlerde evden çalışmak, sermayesiz para kazanmak, çevrimiçi anketleri doldurmak gibi pek çok fikir duymaktayız. Bunlar gerçek bir iş değildir. Yani bir ailenin gerçekten bu işten geçimini sağlaması mümkün olmasa da ek iş olarak yapıldığında han e bütçesine önemli katkı sağlanabilir. Günde yarım saatten daha az bir sürede Gbakiyem uygulamasında para kazanabilirsiniz ki bu çok zor değildir; zaman almaz ve hatta telefonunuzdaki sosyal ağlarda harcadığınız zamandan daha az vaktinizi alır. Gbakiyem ile kazanç sağlamak için Google Playstore’dan uygulamayı indirebilir veya web sitesi üzerinden görevleri yapmaya başlayabilirsiniz.

Uygulamayı referans ile tavsiye etme, beş yıldız verme, Youtube abone olma, aranan videoları beğenmeme, Instagram’da takip etme, Twitter’da retweetleme, favlama, takip etme ve hatta sizi şaşırtacak güzel oyunlar bile bu görevler arasında yer almaktadır. Oyunda belli bir seviyeye geldiğinizde ekran görüntüsü ile görevin kanıt kısmından bu ekran görüntüsünü atarak ödeme alabilirsiniz. Pandemi nedeniyle hayatlarımız çok değişti ve koşullar yakın zamanda normale dönmeye başlasa da internet ortamından para kazanmak kalıcı hale geldi. Dolayısıyla insanlar kolay yoldan para kazanmanın alternatif yollarını arıyor. Bu tür para kazandıran uygulamaların referans sistemi ile kazancınızı ikiye veya üçe katlayabilirsiniz.

Gbakiyem Referans ile Para Kazanma

Gbakiyem referans sistemi sayesinde davet ettiğiniz ve sisteme sizin referans linkiniz veya referans kodunuz ile kayıt olan kullanıcıların elde ettikleri gelirin %10luk bir kısmını siz de kazanırsınız. Böylece davet ettiğiniz kişi sayısına bağlı olarak kazancınızı otomatik olarak arttırabilir, arkadaşlarınız ve yakın çevrenizle birlikte ek gelir elde edebilirsiniz.

Web sitemizde ve mobil uygulamamızda bulunan görevlerin yanı sıra sizin ilgi alanlarınızı içeren anketleri doldurarak firmalara katkı sağlamanın yanı sıra para kazanabilirsiniz. Gbakiyem’de para kazanmak için birçok seçenek vardır. Oyun oynamak, uygulamalara sadece üye olmak, takip etmek, verilen hesapların gönderilerini beğenmek ve yorum yaparak para kazanmak çok daha fazlası iyi kazanç sağlayan bir yöntemdir. Tek yapmanız gereken üye olup görev panelinden dilediğiniz görevi seçip tam anlamıyla yerine getirmektir.

Uygulama linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rzmobile.gbakiyem

Bir yanıt yazın