İnstagram’da Etiketleme Yapamıyorum

Teknoloji

İnstagram’da Etiketleme Yapamıyorum

İnstagram’da gönderilerinize ve hikayelerinizi farklı kişiler etiketleyebilirsiniz. Gönderilere etiket yapmak için gönderi altında yer alan kişi ekleme başlığına tıklayabilirsiniz. Etiket yapmak istediğiniz kişinin kullanıcı adının önüne @ bırakarak etiket yapabilirsiniz.

İnstagram’da Etiketleme Nasıl Yapılıyor?

İnstagram gönderilerinizde ve hikayelerinizde farklı kullanıcıları etiketleme şansınız vardır. İnstagram beğeni satın al seçenekleri sunan Bayigram adresinden kişi etiketleme hakkında detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.

  • Paylaşacağınız gönderilere kişi etiketlemek için fotoğrafı düzenleme aşamasında kişi ekleme seçeneğine tıklayabilirsiniz.
  • Açılan arama butonunda kullanıcı adını yazdığınız kişiyi seçerek etiket yapabilirsiniz.
  • Hikayelerinize farklı kullanıcıları etiketlemek için hikâye ekranını açarak fotoğraf ekleyin.
  • Daha sonra hikâyenin üzerine tıklayarak @ işareti koyabilir ve eklemek istediğiniz kullanıcının adını yazabilirsiniz.
  • Kullanıcı adını yazdığınız kişinin profiline tıklamanız ardından etiketleme yapabilirsiniz.

İnstagram’da Kaç Kişi Etiketleniyor?

İnstagram’da paylaşacağınız fotoğraflara, videolara ve hikayelere farklı kişileri etiketleyebilirsiniz. Etiket yapmak için paylaşmış olduğunuz fotoğrafı düzenlerken kişi ekleme başlığına tıklayabilirsiniz.

Etiketlemek istediğiniz kişinin kullanıcı adını @ işareti koyarak yazabilir ve etiketleyebilirsiniz. İnstagram, etiket için herhangi bir kısıtlama koymamıştır. İstediğiniz kadar kullanıcıyı gönderilerinize ve hikayelerinize etiketleyebilirsiniz.

İnstagram’da Etiketlendiğim Fotoğrafları Nasıl Görebilirim?

İnstagram’da etiketlendiğiniz gönderiler ve hikayelerle ilgili bildirimler mesaj kutunuzda görünür. Aynı zamanda profilinize giriş yaparak da etiketlendiğiniz fotoğrafları görebilirsiniz.

  • İnstagram’da etiketlendiğiniz fotoğrafları görmek için hesabınıza tarayıcı üzerinden veya mobil uygulama ile giriş yapabilirsiniz.
  • Profil resminize tıklayarak profilinizdeki gönderileri açabilirsiniz.
  • Sayfayı sağa kaydırmanız ardından etiketlendiğiniz gönderiler açılacaktır.
  • Gönderileri profilinizde paylaşmak için üzerine tıklayarak paylaşma seçeneğine tıklayabilirsiniz.

İnstagram’da Etiketlendiğim Gönderiyi Nasıl Paylaşırım?

İnstagram’da gönderilere veya hikayelere kullanıcı etiketleme özelliği vardır. Etiketlendiğiniz gönderileri görmek için hesabınıza giriş yapmanız ardından profilinizi açabilirsiniz. Profilinizi sağa kaydırmanız ardından etiketlendiğiniz tüm gönderileri görebilirsiniz.

İnstagram’da etiketlendiğiniz gönderiyi profilinizde paylaşmak için gönderinin üzerinde yer alan üç nokta işaretine tıklayarak paylaşma seçeneğini açabilirsiniz. Paylaş butonuna tıklayarak profilinizde paylaşabilirsiniz.

Etiketlendiğiniz hikayeleri profilinizde paylaşmak için mesaj olarak iletilen bildirimi açabilirsiniz. Bildirim altında yer alan hikâyede paylaş seçeneği ile paylaşma şansınız vardır. https://bayigram.com/instagram-begeni-satin-al/ adresini inceleyerek ihtiyaçlarınıza uygun hizmetlere göz atabilirsiniz.

Bir yanıt yazın