İqos Heets Elektronik Sigara Neden Tercih Edilmeli

Genel Kültür

İqos Heets Elektronik Sigara Neden Tercih Edilmeli?

Son zamanlarda hayatımıza giren diğer üç sigara içme yönteminden ve aralarındaki farklardan bahsetmek istiyorum. IQos Satın Al Sigaraya alternatif olarak hayatımıza giren ve sigaradan daha tehlikeli olduğu düşünülen bu cihazlar e-sigara, Iqos ve Juul’dur. Kim olduklarına ve farklılıklarının neler olduğuna kısaca bir göz atalım.

Bir e-sigara, kokulu gliserini buhara dönüştürmek için ısı kullanan bir pil ve bir aerosolden oluşan bir cihazdır.

Püskürtücü adı verilen parça cam saate benzer ve içinde spiral adı verilen ve pamuk ve telden oluşan bir parça daha bulunur. Bobin sıvının emilmesini ve ısınmasını sağlar. Tütün sadece likit e-sigaralarda kullanılamaz.

iQos, tütünü ısıtarak buharlaştıran bir tütün buharlaştırıcıdır. Heets Satın Al iQos adı verilen bir cihaz, Heets adı verilen bir tütün çubuğunu buharlaştırarak 350 dereceye kadar ısıtır. Bu sayede vücudunuza ihtiyaç duyduğu nikotini yakma işlemi olmadan sağlamış olursunuz.

Bir iQos kutusu ve bir ısıtıcı olmak üzere iki parçadan oluşur. IQos kutusu ısıtıcıyı şarj etmek için kullanılır. Şarj ettikten sonra parçaları (aromatik tütün) iQos ısıtıcı içerisine yerleştirip üzerindeki düğmeye basarak ışığın sabitlenmesini bekleyebilir, ısıtma işlemi bittiğinde buharlaşmaya başlayabilirsiniz. IQos kullanım kılavuzuna linkten ulaşabilirsiniz.

Heets Neden Tercih Edilmeli?

Juul bir tür e-sigaradır. Bir e-sigara, son zamanlarda e-sigara terimini tanıtan bir markadır. E-sigaralar birdenbire kullanımlarının kolay olduğu ve her şeyi içerdiği anlamına gelir. Peki Julius’u özel yapan nedir? Cevap çok basit, kullanımı kolay ve pratik ve likitte nikotin tuzu adı verilen aktif bir madde kullanılıyor.

3 cm’lik tütün kaplı bir iQos levhası, PMI tarafından üretilir ve bir iQos e-sigarasına yerleştirilerek kullanılır. Bunun nedeni tütün gibidir, çünkü içinde kullanılan özel yapraklar gliserin ile emprenye edilir. Belirli bir bitkinin yaprakları tarafından emilen gliserin, kokular ve nikotin içeren yapraklar, tütün haline getirilir ve ardından sigaraya sarılır.

2 sünger ve sigara poşetlerinden daha sert 1 yapıdan oluşan toplam 3 filtre bulunmaktadır. Her ısıtıcı, normal sigaralardan daha az, yaklaşık 6,1 gram ağırlığında tütün benzeri bir madde içerir. Yaklaşık olarak her bir tütün çubuğu 0,5 mg nikotin içerir.

HEETS, tütün ve gliserine ek olarak, bir dış alüminyum folyo tabakası, içi boş bir selüloz asetat meme ve bir ısı emici polimer filtreden oluşur. Biyopolimer filtreler ısıyı emer ve zamanla yapısını değiştirir. Bu, selüloz filtresinin hızla değiştiği ve kullanıcı daha şiddetli iltihaplanma geliştirirse yanıyormuş gibi göründüğü anlamına gelir. Soğuduktan sonra filtre sertleşir ve artık kullanılamaz.

Bir yanıt yazın